2 Mayıs 2017 Salı

TPAO, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı-Tanıtım Filmi & TPAO Genel Müdürlüğü Araştırma Merkezi Ailesi ve Emeklileri

25 Kas 2014 tarihinde yayınlandı
Türkiye, Dünya ile entegre olmuş, güçlü ve istikrarlı ekonomisiyle, insan ve çevre merkezli politikaları ile büyümeye devam ediyor.
Türkiye, uluslararası enerji sektöründe de, tarihi ve sosyal birikiminin getirdiği olgunlukla ve dünyamızın aslında ne kadar küçük olduğunun da farkında olarak gelişmeye devam ediyor. 
Türkiye Cumhuriyetine bağrını açan, tarihinde sayısız tür ve medeniyetlere geçiş sağlayan Anadolu Yarımadası, bugün de doğusunda üretilen petrol ve doğal gazı batısında bulunan tüketici ülkelerle buluşturmada çok önemli bir rol üstleniyor ve doğal köprü görevini sürdürüyor…
İşte bu enerji manevralarının içinde ve ülkesinin hizmetinde olan Türkiye’nin güçlü şirketi Türkiye Petrolleri, 1954 yılından bu yana, Türkiye'nin petrol ve doğalgaz arz güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
Ve biz, Türkiye Petrolleri olarak, kazanımlarımızı arttırarak dünyadaki marka değerimizi yükseltip gelişimimizi hızlandırmak için petrol ve doğal gaz alanında önemli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. 
Kavganın refahı yok ettiğini, barışın savaşlardan çok daha huzurlu ve az maliyetli olduğunu bilen biz Anadolu insanları, dünyada inşa edilecek barış ve huzurun da doğal bir köprüsü ve teminatıyız.
Genç ve dinamik nüfusumuz ile gelişen teknolojimiz ve istikrarlı ekonomik yapımızın sembolü olan şirketimizin hedefi ve ilgi alanı sadece Türkiye değil, geleceği gören ve kendine güvenen yapısıyla petrol ve doğalgaz neredeyse orasıdır….
Türkiye Petrolleri!…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder